Internet rychlý jako šelma …

Přidej se k nám

S neustále se rozšiřujícím pokrytím a rostoucím počtem zákazníků potřebujeme rovněž rozšiřovat náš pracovní tým. Hledáme spolehlivé, pečlivé a zodpovědné kolegy. Přijď pracovat do přátelského kolektivu, kde bude práce i zábavou!
Volné pozice
Naši spokojení zaměstnanci

Proč pracovat v InternetHned?

Super kolektiv

Tým nadšenců do IT, se kterými budeš vnášet nápady do startupové atmosféry. Kreativitě a nápadům se meze nekladou.

Občerstvení

Káva a čokoláda po obědě? Ovoce k snídani nebo se napít něčeho dobrého? U nás v kuchyňce vždy najdeš záchranu, která ti dobije baterky.

Čtyřnozí spolupracovníci

Zvířata utužují kolektiv, přinášejí pohodu a umí vykouzlit úsměv na tváři. Za nás mazlíček v kanceláři určite ano.

Prima peníze

Nadstandardní ohodnocení, pravidelný růst platu, vánoční prémie a další benefity. Umíme ocenit, když ti práce jde a jsou za tebou vidět výsledky.

Internet a TV zdarma

S námi seš pořád online. Internet ti zavedeme i k tobě domů a ješte k tomu budeš moci koukat na IPTV a sledovat oblíbené programy zdarma.

Společné akce

Uvítáme parťáky, kteří umí táhnout za jeden provaz. Rádi soutěžíme na dračích lodích, vyjedeme na projížďku na kolech nebo zajedeme “na jedno” :)

Krátce o nás

Naše společnost Radynet s.r.o. je provozovatelem sítě Radynet Internet Hned. Vzhledem k dlouhodobé spolupráci a akvizicím patří do naší rodiny společnosti ARENIS s.r.o., AGONA systems s.r.o., ITexpres s.r.o. a Komplet NET s.r.o. Společnosti rovněž provozují internetové a ICT služby.

Mezi naše další významné aktivity patří projektování a výstavba optických sítí. Stavíme nejen meziměstské páteřní sítě, ale i metropolitní optické sítě, na které připojujeme naše zákazníky.

Provozujeme rozsáhlé sítě napříč Plzeňským krajem. K jejich výstavbě používáme nejmodernější technologie, které zajišťují kvalitní vysokorychlostní připojení do tisíců domácností a firem.

Díky všem moderním trendům a zejména díky bezvadnému týmu našich kolegů se naše společnost drží na špičce v našem segmentu.

Více o nás